Regulamin

Informujemy, iż wypełnienie i wysłanie wniosku jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu oraz polityki prywatności naszego serwisu.

1.Akceptując regulamin i wysyłając wniosek poprzez serwis CentrumKredytowe24 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez serwis CentrumKredytowe24 w celu udzielania mi dodatkowych informacji o oferowanej pożyczce, w tym na przesyłanie tych informacji drogą elektroniczną (e-mailem). zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm. _ dalej _Ustawa”). Prosimy o zapoznanie się z zasadami, według których przetwarzamy Państwa dane osobowe (polityka prywatności).

2.Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez serwis CentrumKredytowe24 partnerom współpracującym z serwisem, który udziela szczegółowych informacji na temat pożyczki telefonicznie i/lub drogą elektroniczną (e-mailem).

3.Serwis CentrumKredytowe24 oświadcza, iż dane przesyłane przez klientów będą wyłącznie udostępnione partnerom oferującym pożyczki.

4.Podanie danych jest dobrowolne i niezobowiązujące. Serwis CentrumKredytowe24 nie pobiera żadnych opłat za złożone przez klienta wnioski o pożyczkę.

Zastrzegamy możliwość zmiany regulaminu poprzez opublikowanie aktualnej treści na tej stronie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.Wypełnij obowiązkowe pola *

*

Newsletter Powered By : XYZScripts.com