BPH – 3% CASHBACK co miesiąc

bphkontolubieto

Do długim czasie mało ciekawych ofert pojawiła się tutaj nowa oferta godna uwagi. Tym razem do zgarnięcia jest niemało bo 650 zł za zwykłe czynności zakupowe, więc warto przyjrzeć się temu bliżej.

Chodzi o szumnie brzmiące Lubie To! konto. Czy i tym razem będzie to jedna z najlepszych propozycji roku? To oczywiście zależy od warunków, a te wyglądają obiecująco. Warunki nie są bowiem jakoś szczególnie restrykcyjne.

Na czym polega promocja? Bank oferuje 3% cashback za zakupy kartą i co ważniejsze nie są to jakieś wybrane produkty, ale na… wszystko.

W ten sposób można zyskać standardowe 50 zł miesięcznie. To oznacza, że aby zgarnąć maksimum trzeba wydać 1667 zł miesięcznie. A że promocja potrwa przez rok, to w sumie do zgarnięcia jest 600 zł. Należy jednak pamiętać, że nagroda zaczyna być naliczana od następnego miesiąca w którym dostajemy kartę.

A skąd w tytule 650 zł? Dodatkowe 50 zł można dostać za założenie limitu w koncie. Czasu na założenie tego limitu jak i konta jest dość dużo. Każdy z nas ma możliwość ich założenia do 30 czerwca 2015.

A warunki prowadzenia konta? Są całkiem przyjemne, nie ma już sztywnej opłaty 10 zł za konto, której do tej pory nie dawało się uniknąć. Wystarczy zerknąć na poniższe zestawienie.

otworzkonto

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.Wypełnij obowiązkowe pola *

*

Newsletter Powered By : XYZScripts.com