Total Money – porównywarka produktów bankowych

TOTAL-MONEY-kupony-rabatowe

Total Money jest porównywarką produktów bankowych, ubezpieczeniowych oraz cen począwszy od telewizji cyfrowej i telefonu czy Internetu po energię elektryczną. Total Money należy do spółki TotalMoney.pl Sp. z.o.o., której głównym udziałowcem jest Infor Biznes, który jest wydawcą ,,Dziennika Gazety Prawnej’’ Udziały w firmie posiada także Ringier Axel Springer, który jest natomiast wydawcą ,,Faktu’’, ,,Forbesa’’ i ,,Newsweeka’’. Pracownicy Total Money to eksperci w swoich dziedzinach, którzy od wielu lat pracują w branży konsultingowej. Są to głównie doradcy finansowi, ubezpieczeniowi, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie porównywania cen produktów bankowych oraz innych usług. Aplikacje stworzone przez zespół Total Money, pozwalają klientom odnaleźć najniższą ofertę na rynku w szybki i prosty sposób. Firma nie ogranicza się jedynie do swoich pracowników, współpracuje także z zewnętrznymi ekspertami z dziedzin finansów w celu weryfikacji metodyki porównywania cen, oraz w celu sprawdzenia treści pojawiających się na serwisie. Serwis udostępnia także kupony rabatowe Total Money, które mogą zagwarantować korzystne zniżki.

Korzystna oferta

Nikt z nas nie lubi przepłacać, więc dlaczego nie może to również dotyczyć bankowości, ubezpieczeń czy rachunków. Do tej pory decydowaliśmy się na założenie konta w banku do którego mieliśmy najbliżej, nie zdając sobie sprawy, że raty tam zaciągnięte kosztują nas 30% więcej, niż te w banku na drugim końcu miasta. Właśnie dlatego powstał Total Money, który jest strażnikiem twojego domowego budżetu. Z tym serwisem już nigdy nie dasz się naciągnąć. Możesz tu porównać:

  • konta osobiste, oszczędnościowe, walutowe i młodzieżowe
  • lokaty terminowe, polisolokaty
  • kredyty hipoteczne – mieszkaniowe, pożyczki hipoteczne, kredyty konsolidacyjne zabezpieczone hipotecznie
  • kredyty i pożyczki gotówkowe – także kredyty konsolidacyjne niezabezpieczone hipoteką
  • kredyty samochodowe
  • karty kredytowe – zwykłe, srebrne, złote, platynowe
  • produkty finansowe dla firm- konta firmowe, leasing, kredyty dla firm – gotówkowe, hipoteczne, obrotowe, na start, limity kredytowe
  • ubezpieczenia – majątkowe, turystyczne, komunikacyjne: OC, AC, na życie
  • ceny energii elektrycznej dla domu i dla firmy
  • ceny dostępu do Internetu, pakietów telewizji cyfrowej, usług telefonicznych.

Młodzi Polacy bardzo często decydują się na kredyty hipoteczne. Na naszym rynku jest ponad 20 ofert, które dla zwykłego zjadacza chleba nie różnią się prawie niczym. Jednak po bliższym przyjrzeniu się tabelom oprocentowania czy prowizji pobieranej przez banki, okazuje się, że pomiędzy ofertami pojawiają się kolosalne różnice. Jednak dokładne ich porównanie wymaga nie tylko ogromnej ilości czasu, ale także umiejętności analitycznego myślenia, którą nie każdy z nas posiada. Dlatego Total Money bardzo przydatny w takich sytuacjach. Przydadzą się także kupony rabatowe Total Money, które pochodzą z naszego serwisu tanio.co.

Kalkulator cen

Korzystanie z niego jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić pola dostępne w kalkulatorze i nacisnąć ,,Oblicz’’. Obok wyświetli się tabela, w której znajdziesz wszystkie najkorzystniejsze oferty na rynku. Każdemu rozwiązaniu możesz przyjrzeć się dokładnie, ponieważ kalkulator pokazuje szczegółowy opis oferty. Porównywarkę cen, która wyszuka dla ciebie zniżki, rabaty – najlepsze oferty, znajdziesz na stronie Total Money.

zloz_wniosek_o_pozyczke

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.Wypełnij obowiązkowe pola *

*

Newsletter Powered By : XYZScripts.com