SMART BANK – MIKROPOŻYCZKA bez ukrytych haczyków

smartbank

 

Bank SMART jest częścią FM Bank PBP S.A., banku działającego od wielu lat w Polsce. Największym akcjonariuszem banku jest fundusz private equity Abris Capital Partners, którego głównymi inwestorami są: AP 2 Swedish National Pension Fund; BNP Paribas Private Equity; Harvard Management Company; John’s Hopkins University; Nordea Bank; University of North Carolina Management Company; University of Pittsburg; VER – State Pension Fund of Finnland i inne.

Abris jest także inwestorem w innych polskich spółkach, m.in. Etosu – detalicznej sieć sprzedaży konfekcji odzieżowej, właściciela marki Diverse, Alumetalu – wiodącego producenta aluminiowych stopów odlewniczych, Siódemki – wiodącej firmy na polskim rynku przesyłek ekspresowych oraz Masterlease – lidera polskiego rynku car fleet management.

Akcjonariuszem FM Banku PBP S.A. jest także Piotr Stępniak , który był m.in. Wiceprezesem Zarządu Lukas Bank SA oraz Prezesem Zarządu Getin Holding SA.

Dlaczego warto

  • Nieprzewidziane wydatki?
  • Trafiłeś na promocję i musisz szybko dokonać zakupu?
  • Brakuje Ci pieniędzy na wymarzoną wycieczkę?
  • Chciałbyś zorganizować imprezę okolicznościową?
  • A może pracodawca spóźnia się z pensją?

Mikropożyczka jest odpowiedzią na powyższe pytania! Lista potrzeb może być długa, natomiast odpowiedź jest jedna.

Bank SMART jest sprawdzonym bankiem z gwarnacją BFG. Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Mamy jasne zasady, minimum formalności.

Kolejną pożyczkę otrzymasz przez jedno kliknięcie i  będzie dla Ciebie dostępna większa kwota – już do 1200 zł. Zachęcamy do budowania historii kredytowej z Bankiem SMART.

Kto może wziąć SMART Mikropożyczkę?

Właśnie Ty! Mikropożyczka jest dla każdego. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat. Dzięki nowoczesnym mobilnym rozwiązaniom, możesz pożyczyć pieniądze będąc w dowolnym miejscu i w każdej chwili. Jedyne co musisz mieć to smatfon z dostępem do Internetu. Bankowość jeszcze nigdy nie była tak prosta.

W Banku SMART wiemy, że nieprzewidziane wydatki mogą zdarzyć się każdemu. Środki na koncie znajdą się niemal błyskawicznie. Życie często nas zaskakuje i nigdy nie można być pewnym, co przyniesie kolejny dzień. Nasze rozwiązanie jest idealne dla osób potrzebujących szybkiej gotówki. Weź Mikropożyczkę i śpij spokojnie.

Jak to działa?

Jeśli zależy Ci na gotówce od ręki,  skorzystaj z Mikropożyczki. To bezkonkurencyjna oferta, którą możesz przeznaczyć na dowolny, wyznaczony przez siebie cel. Wystarczy komputer lub smartfon oraz chwila wolnego czasu.

Smartfon

Decyzję otrzymujesz już w trakcie składania mobilnego wniosku.

Akceptujesz umowę przelewem i gotówka jest już na twoim SMART Koncie.

Pieniądze
Dowolny cel

Przeznaczasz ją na dowolny cel.

zloz_wniosek_o_pozyczke

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.Wypełnij obowiązkowe pola *

*

Newsletter Powered By : XYZScripts.com