Kredyt dla firm z natychmiastową decyzją online

ideakredytonline

Idea Bank uruchomił właśnie nowatorski produkt na Polskim rynku, czyli kredyt dla firm do którego uzyskania wystarczy minimum formalności i nie ma konieczności wizyty w oddziale banku.

Jak to działa?

Mówiąc w uproszczeniu: klient umożliwia online dostęp Idei do swojego konta w macierzystym banku, a ten automatycznie zaciągnie sobie historię transakcji z ostatnich sześciu miesięcy i dokona weryfikacji zdolności kredytowej klienta. – Operacja ta jest w 100% bezpieczna dla użytkownika, który w żadnym momencie nie udostępnia bankowi haseł do swojego rachunku – zapewnia Jakub Wojciechowski, odpowiedzialny za wdrożenie projektu „kredyt bez formalności” w Idea Banku.

W kolejnym kroku trzeba będzie uzupełnić pozostałe dane na temat firmy (siedziba, przedmiot działalności itp.). W podsumowaniu klient dostanie wyliczoną propozycję z banku. Kredytobiorca, który pomyślnie przejdzie weryfikację, standardowo otrzyma ofertę trzech produktów kredytowych o łącznym limicie wynoszącym maksymalnie 50 tys. zł. Kredyty te nie wymagają żadnych zabezpieczeń. Wystarczy zaakceptować, a jak zapewnia bank, pieniądze znajdą się na koncie już na drugi dzień. Cały proces będzie przebiegał online, bez konieczności wizytowania oddziału. W praktyce do zaciągnięcia kredytu klient będzie potrzebował tylko jednego dokumentu – dowodu osobistego, a cała procedura skróci się np. z 14 dni do 48 godzin.

Expresowa decyzja kredytowa dla firm, którą uzyskasz online

  • – wystarczy kilka minut, abyś poznał wartość kredytu, który dostaniesz,
  • – sam wybierasz, w jakiej formie otrzymasz środki – możesz wybrać kredyt obrotowy, linię kredytową, kartę kredytową,
  • – pierwsza w Polsce decyzja kredytowa online dla firm,
  • – bez wychodzenia z domu,

Bez zbierania dokumentów!

  • – Po raz pierwszy w Polsce kredyt dla firm online możesz dostać bez konieczności składania kompletu dokumentów.
  • – Bez zbędnych formalności masz informację, na co możesz liczyć w Idea Bank.
  • – Wystarczy, że pobierzesz historię swoich rachunków bankowych.

Bezpieczeństwo

Podczas składania wniosku poprosimy Cię o przekazanie nam historii Twoich rachunków. Możesz to zrobić automatycznie. Wystarczy, że zalogujesz się w swoim banku. Cały proces jest bezpieczny, a Twoje hasła dostępu do kont pozostają tylko do Twojej dyspozycji i wiedzy. Pobranie tych informacji jest kluczowe w przydzieleniu Ci określonej kwoty kredytu.

Aby wypełnić wniosek o kredyt kliknij w poniższy przycisk

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.Wypełnij obowiązkowe pola *

*

Newsletter Powered By : XYZScripts.com