Smart Pożyczka – szybka chwilówka

SMART Pożyczka to kolejna firma, która oferuje swoim klientom szybką gotówkę z minimum formalności do maksymalnie 600 złotych na okres jednego miesiąca. Chociaż nie sprawdzają baz BIK to i tak zostaniemy sprawdzeni w innych bazach. Dla swoich nowych klientów przygotowali ofertę pierwszej darmowej pożyczki.

O firmie

SMART Pożyczka należy do bardzo znanej innej firmy Mała Pożyczka Sp. z.o.o. która w gruncie rzeczy swoją popularność zdobyła ofertą Pożyczki PLUS. Firma posiada swoją siedzibę w Białymstoku a osobami odpowiedzialnymi za jej działaniem  to Viduto Konstantin – Prezes Zarządu oraz jego Prokurent Milevski Edvin. Firma powstała w roku 2010 i od tego czasu udzieliła ponad 100.000 pożyczek. Firma działa również poza granicami naszego kraju, gdzie również zdobyła zaufanie wielu klientów.

Jak to działa

Celem SMART Pożyczki jest umożliwienie uzyskania krótkoterminowej pożyczki, szybko i niezawodnie! Pożyczki online są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wystarczą trzy kroki prostej rejestracji i oczekiwanie na SMS z odpowiedzią. Usługi są skonfigurowane tak, aby można było elastycznie i wygodnie:

smartpozyczka_jak_to_dziala_pozyczkanatak-pl

Oferta

Firma oferuje dla nowych klientów pożyczkę do 600 złotych. Jeżeli jesteś już ich klientem to możesz ubiegać się o kwotę nawet do 1.000 złotych. W każdym przypadku mamy maksymalny czas na spłatę pożyczki ustalony do 30 dni. W sytuacjach awaryjnych istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty lecz wiąże się to z dodatkowymi opłatami, które jak to ma miejsce w tego typu firmach nie są małe.

Nowy klient – pierwsza pożyczka

Jako nowy klient w SMART Pożyczka możemy ubiegać się o pożyczkę w kwocie od 200 do 600 złotych. Jeżeli zdecydujemy się na pożyczkę w tym przedziale kwotowym na okres do 10 dni to za jej udzielenie nie zapłacimy ani grosza. Jeżeli zdecydujemy się na pożyczkę na dłuższy okres czasu to jej koszty prezentują się następująco:

smartpozyczka_300zlotych_30dni_pozyczkanatak-pl

Patrząc na powyższą symulację możemy zauważyć, że pożyczka na okres 30 dni przy kwocie 300 złotych to koszt 93pln. Należy pamiętać, że brak spłaty w terminie to dodatkowe kosztowne monity wysyłane przez firmę oraz duże kwoty przedłużenia okresu spłaty pożyczki.

Stały klient

Również dla stałych klientów firma przygotowała ofertę pożyczki do nawet 1.000 złotych. Niestety ale nie ma dla nich promocji pożyczki za darmo, więc trzeba liczyć się z oprocentowaniem pożyczki. Poniżej przykład pożyczki 1.000 złotych na okres jednego miesiąca.

smartpozyczka_1000zlotych_30dni_pozyczkanatak-pl

Porównując inne firmy pożyczkowe, to tutaj zapłacimy nieco mniej bo tylko 234 złote prowizji. RRSO wyniesie zatem 1191% co nie jest złym wynikiem. Koszt przedłużenia spłaty pożyczki o kolejne dni jest stosunkowo duży bo za dodatkowe 10 dni musimy wpłacić na konto firmy aż 179 złotych, przedłużenie o 20 dni to już koszt 229 złotych a odsunięcie płatności o kolejne 30 dni to kwota 289 złotych.

Jak pożyczyć

Cały proces ubiegania się o pożyczkę rozpoczynamy składa się z kilku prostych kroków.

1. Zarejestruj się w SMART Pożyczka
Możesz to uczynić wchodząc w ten link. Wpisując podstawowe dane zostanie stworzony dostęp do systemu dla Ciebie. Pozwala on na złożenie wniosku o pożyczkę, daje możliwość jej podglądu lub ewentualnego przedłużenia.

2. Dokonaj opłaty rejestracyjnej
Po poprawnym zarejestrowaniu się należy potwierdzić numer rachunku bankowego przesyłając opłatę rejestracyjną (0,01zł) z osobistego konta bankowego Opłata pozwoli nam zarejestrować konto, na które ma zostać przelana pożyczka oraz potwierdzić tożsamość Klienta ubiegającego się o pożyczkę.

3. Złóż wniosek o pożyczkę
Po zaksięgowaniu przez bank opłaty rejestracyjnej (0,01zł) system wysyła e-mail z hasłem tymczasowym, które jest niezbędne do zalogowania się w celu złożenia wniosku. Złóż wniosek o pożyczkę przez Internet lub SMS – wybierz kwotę oraz okres jej spłaty. W ciągu 15 min. otrzymasz szybką pożyczkę na swoje konto!

Jak spłacać

Pożyczkobiorca zobowiązany jest zwrócić pożyczkę do dnia określonego w umowie, bądź skorzystać z usługi przedłużenia okresu spłaty pożyczki. Spłatę pożyczki możesz przedłużyć tyle razy ile potrzebujesz, jeżeli spełnisz warunki Umowy Pożyczki. Okres spłaty pożyczki jest przedłużany, po opłaceniu całkowitego kosztu przedłużenia pożyczki.

Pożyczkę możesz spłacić:

  • przelewem za pośrednictwem bankowości elektronicznej;
  • w dowolnym oddziale banku;
  • w placówce Poczty Polskiej.

zloz_wniosek_o_pozyczke_pozyczkanatak-pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.Wypełnij obowiązkowe pola *

*

Newsletter Powered By : XYZScripts.com