Finanse dla firm

Idea Bank – Dotacje z UE dla firm

Idea Bank to bank, który wspiera rozwój mikro-, małych- i średnich przedsiębiorstw. Każdy klient jest otoczony opieką profesjonalnie przygotowanych doradców przedsiębiorcy. Doradca bezpłatnie pomoże dobrać projekt przystosowany do profilu Twojej firmy. Czytaj więcej »

ING – Konto z Lwem Direct

Nowoczesne konto firmowe dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i korzystających z uproszczonych form księgowości, które większość operacji bankowych wykonują przez internet. Zalety konta: • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju • 0 zł za wpłaty we wszystkich wpłatomatach ING do 50 000 zł w danym cyklu rozliczeniowym • 0 zł za przelew w PLN przez ... Czytaj więcej »

BPH – zyskowne konto dla firm

  Bank BPH przygotował właśnie nową promocje kont firmowych w której pierwszy rok prowadzenia rachunku jest za darmo. Niby nic nowego, u konkurencji można również znaleźć oferty kont firmowych za 0zł jednak Bank BPH w ramach konta firmowego oferuje pakiet bezpłatnych usług dodatkowych które mogą ułatwić życie nie jednemu przedsiębiorcy i pozwalają na obniżenie kosztów prowadzenia działalności. Co dostajemy gratis ... Czytaj więcej »

Kredyt dla firm z natychmiastową decyzją online

Idea Bank uruchomił właśnie nowatorski produkt na Polskim rynku, czyli kredyt dla firm do którego uzyskania wystarczy minimum formalności i nie ma konieczności wizyty w oddziale banku. Jak to działa? Mówiąc w uproszczeniu: klient umożliwia online dostęp Idei do swojego konta w macierzystym banku, a ten automatycznie zaciągnie sobie historię transakcji z ostatnich sześciu miesięcy i dokona weryfikacji zdolności kredytowej ... Czytaj więcej »

Otwórz własną firmę!

Założenie własnej firmy nigdy jeszcze nie było tak proste. Nie masz głowy do wypełniania stosu papierów ani czasu na wizytę w urzędach? Zleć to zadanie specjalistom którzy zrobią to za Ciebie zupełnie za darmo! (usługa jest darmowa w przypadku wybrania dowolnego pakietu księgowego) Oto jak wygląda proces zakładania działalności gospodarczej przy pomocy TAX CARE  Najważniejsze zalety skorzystania z usług TaxCare: ... Czytaj więcej »

PROVIDENT – Pożyczka dla firm

WEŹ POŻYCZKĘ DO KOŃCA MIESIĄCA I OTRZYMAJ ATRAKCYJNY PAKIET UBEZPIECZENIA ASISTANCE DLA SWOJEJ FIRMY GRATIS ! Oferta: Kwotę pożyczki nawet do 10 000 zł Możliwość wliczenia kosztów pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej Minimum formalności – wystarczy dowód osobisty, wydruk CEiDG ostatnich 30 dni oraz adres e-mail Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta Co zyskujesz: Szybką ... Czytaj więcej »

Newsletter Powered By : XYZScripts.com