Oszczędzanie

REFUNDER – kasa wraca do Ciebie za każde zakupy w ścieci

Refunder.pl to serwis oparty na idei cashback. Zarejestrowani użytkownicy mogą kupować we współpracujących z nim sklepach i odbierać zwroty za dokonane zakupy. Obecnie do serwisu podpiętych jest ponad 500 sklepów online. Rejestracja jest darmowa! Aby zyskać zwrot za zakupy musisz tylko zarejestrować się i robić zakupy. Założenie konta jest darmowe a poza tym dostajesz zwroty pieniędzy przy każdych zakupach. Swoje zwroty ... Czytaj więcej »

BPH – 3% CASHBACK co miesiąc

Do długim czasie mało ciekawych ofert pojawiła się tutaj nowa oferta godna uwagi. Tym razem do zgarnięcia jest niemało bo 650 zł za zwykłe czynności zakupowe, więc warto przyjrzeć się temu bliżej. Chodzi o szumnie brzmiące Lubie To! konto. Czy i tym razem będzie to jedna z najlepszych propozycji roku? To oczywiście zależy od warunków, a te wyglądają obiecująco. Warunki ... Czytaj więcej »

100zł premi za założenie konta +3% cashback za płatności w internecie

  Bank BNP PARIBAS uruchomiła właśnie nową promocję iKONTA z premią. Spełniając niewygurowane warunki za założenie konta otrzymamy bonus w wysokości 100zł oraz 3% cashback za płatności dodakonane poprzez system PayU (np. zakupy na Allegro). Zalety konta: 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach już od 1000 zł. W przeciwnym razie miesięczna opłata 9 zł. 0 zł za wydanie karty ... Czytaj więcej »

Karta kredytowa Wizz Air – lataj taniej !

Oto najważniejsze naszym zdaniem korzyści, które daje Karta Raiffeisen Polbank Wizz Air: posiadacze karty automatycznie uzyskują członkostwo w Wizz Air Discount Club(WDC). Normalna cena za członkostwo to 139 PLN/rok. Ceny dla klubowiczów są zauważalnie niższe, niż ceny „dla wszystkich”. wraz z kartą uzyskujemy bonus: 50 zł do wydania na bilety Wizz Air (wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową w ciągu 6 miesięcy ... Czytaj więcej »

Wymieniaj waluty przez internet taniej niż w kantorze!

  Walutomat to serwis, w którym możesz wymieniać waluty z innymi ludźmi, pomijając kantory i banki. Pozwala to na oszczędności sięgające nawet 6% w stosunku do tradycyjnych sposobów wymiany walut. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić, korzystając z kalkulatora na stronie głównej. Trzy proste kroki wymiany Krok 1 Wpłata pieniędzy do Walutomatu Ze swojego rachunku bankowego do swojego portfela w Walutomacie wpłacasz pieniądze ... Czytaj więcej »

mBank – 100 zł za założenie eKonta z Premią

Do grona banków aktywnie poszukujących nowych klientów dołączył mBank. Ten co prawda od dłuższego czasu reklamuje się w telewizji, teraz przyszła pora na Internet i walkę o bardziej wymagających klientów. 24 listopada 2014 roku wystartowała promocja „Rachunek z Premią 100 zł” i przyjrzymy się teraz jej z bliska. → Przejdź na stronę promocji „eKonto z Premią 100 zł” Szczegóły promocji Opisywana promocja ... Czytaj więcej »

IDEA – Lokata Happy 5%

Lokata Happy w Idea Banku to obecnie jedna z najlepszych lokat kwartalnych na rynku. Charakteryzuje się ona brakiem konieczności otwierania konta w banku oraz wysokim oprocentowaniem, wynoszącym obecnie 5,0% w skali roku. Lokatę Happy możesz założyć na 3 miesiące. Oferta jest skierowana do osób, które są nowymi klientami Idea Banku. Zanim omówimy parametry Lokaty Happy, przyjrzyjmy się instytucji, która oferuje ... Czytaj więcej »

MERITUM – najlepsze bezpłatne konto osobiste 5%

  Konto osobiste Meritum Banku to obecnie najlepsza tego typu propozycja na Polskim rynku. Żadnych gwiazdek i ukrytych haczyków. Jasne i proste warunki. Swoje konto możesz otworzyć nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu i bez kuriera. Meritum Bank ICB S.A., wcześniej Bank Współpracy Europejskiej S.A., działa na polskim rynku od połowy 1990 roku. Meritum Bank realizuje innowacyjny model ... Czytaj więcej »

Lokata na 5,5% i to… bez podatku Belki

  Ostatnio korzystną ofertą lokaty zaskoczyła nas firma ubezpieczeniowa . Jako że AVIVA nie jest bankiem tylko towarzystwem ubezpieczeniowym nie może oferować produktów które nazywają się lokatami. W porównaniu do obecnych warunków lokat w tradycyjnych bankach których oprocentowanie waha się w przedziale 2-3%, oferta firmy AVIVA z oprocentowaniem 5,5% w skali roku  jest niekwestionowanym nr 1 tej jesieni. Aby skorzystać z tej ... Czytaj więcej »

Newsletter Powered By : XYZScripts.com