Konta bankowe

Darmowe konto osobiste – Startuje NEST BANK!

W ostatni weekend z polskiego rynku zniknęły marki BIZ Banku i Banku SMART, należące do FM Banku PBP. W ich miejsce pojawił się Nest Bank – instytucja strategicznie zorientowana na finanse rodzinne. Sprawdzamy, jakie konta osobiste i oszczędnościowe oferuje nowy bank i co zmieni się dla dotychczasowych klientów wycofanych marek. Z założenia Nest Bank ma być instytucją świadczącą usługi bankowe dla ... Czytaj więcej »

BPH – 3% CASHBACK co miesiąc

Do długim czasie mało ciekawych ofert pojawiła się tutaj nowa oferta godna uwagi. Tym razem do zgarnięcia jest niemało bo 650 zł za zwykłe czynności zakupowe, więc warto przyjrzeć się temu bliżej. Chodzi o szumnie brzmiące Lubie To! konto. Czy i tym razem będzie to jedna z najlepszych propozycji roku? To oczywiście zależy od warunków, a te wyglądają obiecująco. Warunki ... Czytaj więcej »

eKonto mobilne

Prostota działania, maksimum zadowolenia eKonto mobilne 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku 0 zł za kartę debetową przy aktywnym korzystaniu (transakcje na kwotę min. 200 zł miesięcznie) 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet 0 zł za wypłaty w PLN z 7 800 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash Ponadto: wygodne konto internetowe dostępne przez telefon, tablet, ... Czytaj więcej »

100zł premi za założenie konta +3% cashback za płatności w internecie

  Bank BNP PARIBAS uruchomiła właśnie nową promocję iKONTA z premią. Spełniając niewygurowane warunki za założenie konta otrzymamy bonus w wysokości 100zł oraz 3% cashback za płatności dodakonane poprzez system PayU (np. zakupy na Allegro). Zalety konta: 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach już od 1000 zł. W przeciwnym razie miesięczna opłata 9 zł. 0 zł za wydanie karty ... Czytaj więcej »

3,5% na koncie oszczędnościowym

Smart Bank to nowa instytucja na polskim rynku która wprowadziła właśnie bardzo atrakcyjną ofertę konta bankowego z oprocentowaniem w wysokości aż 3,5%. To więcej niż oferują tradycyjne lokaty w innych bankach. Panel klienta dostosowany jest do urządzeń mobilnych (tabletów, smartfonów) dzięki czemu w dowolnym miejscu i czasie możemy sprawdzić stan konta czy wykonać przelew za pomocą telefonu komórkowego. Oto jak oferta Smart ... Czytaj więcej »

mBank – 100 zł za założenie eKonta z Premią

Do grona banków aktywnie poszukujących nowych klientów dołączył mBank. Ten co prawda od dłuższego czasu reklamuje się w telewizji, teraz przyszła pora na Internet i walkę o bardziej wymagających klientów. 24 listopada 2014 roku wystartowała promocja „Rachunek z Premią 100 zł” i przyjrzymy się teraz jej z bliska. → Przejdź na stronę promocji „eKonto z Premią 100 zł” Szczegóły promocji Opisywana promocja ... Czytaj więcej »

ING – Konto z Lwem Direct

Nowoczesne konto firmowe dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i korzystających z uproszczonych form księgowości, które większość operacji bankowych wykonują przez internet. Zalety konta: • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju • 0 zł za wpłaty we wszystkich wpłatomatach ING do 50 000 zł w danym cyklu rozliczeniowym • 0 zł za przelew w PLN przez ... Czytaj więcej »

MERITUM – najlepsze bezpłatne konto osobiste 5%

  Konto osobiste Meritum Banku to obecnie najlepsza tego typu propozycja na Polskim rynku. Żadnych gwiazdek i ukrytych haczyków. Jasne i proste warunki. Swoje konto możesz otworzyć nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu i bez kuriera. Meritum Bank ICB S.A., wcześniej Bank Współpracy Europejskiej S.A., działa na polskim rynku od połowy 1990 roku. Meritum Bank realizuje innowacyjny model ... Czytaj więcej »

BPH – zyskowne konto dla firm

  Bank BPH przygotował właśnie nową promocje kont firmowych w której pierwszy rok prowadzenia rachunku jest za darmo. Niby nic nowego, u konkurencji można również znaleźć oferty kont firmowych za 0zł jednak Bank BPH w ramach konta firmowego oferuje pakiet bezpłatnych usług dodatkowych które mogą ułatwić życie nie jednemu przedsiębiorcy i pozwalają na obniżenie kosztów prowadzenia działalności. Co dostajemy gratis ... Czytaj więcej »

Newsletter Powered By : XYZScripts.com