Kredyty gotówkowe

KREDYT OK! – Pieniądze bez ograniczeń

KredytOK to marka, która jest coraz częściej wybierana przez Klientów poszukujących wygodnej i szybkiej pożyczki z jasnymi zasadami spłaty. Wysoki poziom obsługi i satysfakcji Klienta sprawia, że docieramy do coraz większej grupy odbiorców. Systematycznie otwieramy kolejne oddziały na terenie całego kraju. Poszerzamy także portfel naszych produktów, aby dopasować się do potrzeb Klientów. Obecnie w ramach sieci ponad 100 stacjonarnych oddziałów ... Czytaj więcej »

GetIn Bank – Ikredyt

Weź szybki kredyt przez internet. Cały proces weryfikacji odbywa się on-line. Decyzję otrzymasz już po kilkunastu minutach. Getin Bank jest detaliczną częścią ogólnopolskiego Getin Noble Bank SA, należącego do najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. To największy ogólnopolski bank stworzony od podstaw przez polski prywatny kapitał. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, a także małych i średnich firm, ... Czytaj więcej »

Pożyczka konsolidacyjna Alior Banku

Alior Bank wystartował właśnie z nową promocją pożyczek konsolidacyjnych. Najważniejsze cechy oferty to: Łatwiejsza spłata pożyczki, dzięki obniżce oprocentowania aż o 60%: Wysoka maksymalna kwota pożyczki Możliwość wypłaty środków nawet w 1 dzień   Czytaj więcej »

MoneyMania 2015

Wystarczy, że zarejestrujesz się w konkursie i wybierzesz interesujący Cię produkt. Kiedy skorzystasz z niego zgodnie z regulaminem, automatycznie naliczymy Ci odpowiednią premię, a pieniądze przelejemy na Twoje konto bankowe. W sumie możesz otrzymać nawet 150 zł ! Dołącz już dziś i skorzystaj z wyjątkowej oferty! NAGRODY DLA NAJSZYBSZYCH Co tydzień osoba, która jako pierwsza potwierdzi fakt zawarcia umowy na ... Czytaj więcej »

Kredyt do 200 000 zł bez zaświadczeń

Weź gotówkę na dowolny cel. Jeżeli nagle potrzebujesz dodatkowej gotówki, przyjdź skorzystaj z najnowszej oferty DB Banku. db Kredyt Gotówkowy to: szybka decyzja kredytowa, atrakcyjne oprocentowanie, minimum wymaganych dokumentów, możliwość korzystnego ubezpieczenia na życie i od utraty pracy. Jeśli masz już zaciągnięte kredyty w innych bankach możesz łatwo się ich pozbyć.  Deutsche Bank połączy Twoje kredyty w jeden i zmniejszy ... Czytaj więcej »

Optymalne rozwiązania finansowe dla domowego budżetu

Zdarzenia losowe zmuszają nas czasem to kroku, którego chcielibyśmy uniknąć: zadłużenia się. Jeżeli utraciłeś płynność w pierwszym kroku niezbędna jest analiza struktury Twojego budżetu. Bardzo często optymalizacja wydatków lub umów finansowych pozwala na przywrócenie prawidłowego funkcjonowania domowych finansów. Jeżeli sytuacja tego wymaga, ostatecznym krokiem jest wsparcie finansowe w postaci kredytu gotówkowego lub refinansowanie zaciągniętych już zobowiązań. Kredyt gotówkowy nie powinien ... Czytaj więcej »

50000zł z gwarancją wypłaty jeszcze dziś !

  W ostatnich dniach EUROBANK wystartował z niecodzienną promocją. Każda osobie która w okresie trwania promocji złoży wniosek kredytowy i otrzyma decyzję pozytywną bank daje gwarancję wypłaty gotówki tego samego dnia. W razie opóźnienia za każdy dzień zwłoki liczony od daty podpisania umowy EUROBANK wypłaci 100zł bonusu. Promocji dotyczy kredytów na kwoty od 500zł do 50000zł i obowiązuje do końca ... Czytaj więcej »

BZWBK – kredyt na co chcesz

Tani, szybki kredyt gotówkowy na dowolny cel, bez zabezpieczeń i poręczycieli. szybko – decyzja już w 10 minut, łatwo dla klientów aktywnie korzystających z konta osobistego oraz usług bankowości elektronicznej BZWBK24 – kredyt NA KLIK,  do 31 marca 2015 r. w ramach promocji kredytu gotówkowego z obniżoną prowizją, bez zaświadczeń – dla naszych stałych klientów kredyt dostępny bez zaświadczeń, możesz ... Czytaj więcej »

Jeden wniosek – porównywarka kredytów

  JedenWniosek.pl to pierwszy w Polsce serwis internetowy oparty na sprawdzonym, skandynawskim rozwiązaniu. Czy wiesz, że warunki kredytowe prezentowane w reklamach banków rzadko odpowiadają rzeczywistej indywidualnej ofercie, jaką przedstawi Ci bank po złożeniu wniosku kredytowego? Specjaliści  JedenWniosek.pl, na podstawie jednego wniosku, sprawdzają Twój profil kredytowy oraz weryfikują rzeczywistą możliwość uzyskania przez Ciebie kredytu w kilkunastu bankach. Po dokonanej analizie, doradcy przedstawią ... Czytaj więcej »

Szybka gotówka na zimowe szaleństwa

  Najmowsza promocja Banku PKO oferuje kredyty gotówkowe do 23000zł przy minimalnych formalnościach. Wystarczy wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące na które są reguralne wpływy oraz dowód osobisty. Bank PKO przygotował również atrakcyjną ofertę kredytów konsolidacyjnych które pomogą obniżyć miesięczną ratę posiadanych zobowiązań. Promocja trwa tylko go końca lutego! Czytaj więcej »

Newsletter Powered By : XYZScripts.com